datum

třída

ocenění

místo

rozhodčí

13.06.2010

šampionů

V2,Res. CAC,Res. Anw. Dt. Ch. VDH,

Internationale Erfurt (D)

E. Hohmann (D),

12.06.2010

šampionů

V1, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, BOB

Nationale Erfurt (D)

M. Kunze (D),

28.04.2010

Österreichischer Kynologenverband: ÖSTERREICHISCHER CHAMPION

27.04.2010

Českomoravská kynologická unie: ČESKÝ GRANDŠAMPION  

25.04.2010

šampionů

V1, CAC,

MVP Č. Budějovice

Mikulášová I. (SK)

11.04.2010

pracovní

V1, CACA, CACIB, BOB

IHA Wieselburg (A)

Oprendek Grete (A)

07.02.2010

šampionů

V1, CAC

Duo CACIB Brno

Kerschner Sabina (A)

06.02.2010

šampionů

V1,  CAC

Duo CACIB Brno

Kerekes Maria (H)

06.12.2009

pracovní

V2, Res. CACA, Res. CACIB

CACIB Wels (A)

Kerschner Sabina (A)

05.12.2009

pracovní

V2, Res. CACA

CACIB Wels (A)

Deutscher Erwin (A)

04.09.2009

pracovní

V1, CACA, Res. CACIB

IHA Tulln (A)

Kunze (D)

15.09.2009

Federation Cynologique Internationale: CHAMPION INTERNATIONALE d'EXPOSITION

02.03.2009

Federation Cynologique Internationale: CHAMPION INTERNATIONALE DE BEAUTÉ

02.12.2008

Českomoravská kynologická unie: ČESKÝ ŠAMPION  

28.10.2008

šampionů

V2, Res. CACA

IHA Tulln (A)

Berges (D)

13.10.2007

šampionů

V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, čekatel šampiona IHF, BOB

SV Milovice

Kunze + Dartingenteman (D)

30.09.2007

šampionů

V2, res.CACA

IHA Tulln (A)

Langheim (D)

09.09.2007

šampionů

V1, ANW.DT.CH.VDH, CACIB, BOB

MVP Lipsko (D)

Schelekens (NL)

08.09.2007

šampionů

V1, ANW.DT.CH.VDH, BOB

NVP Lipsko (D)

Kunze (D)

24.05.2007

Slovenská kynologická jednota Bratislava, SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY 

06.05.2007

otevřená

V1, CAC, BOB

NVP Bánská Bystica (SR)

M.Semik (PL)

28.04.2007

otevřená

V

KV Bojnice (SR)

Škvařilová (SR) 

15.04.2007 

otevřená

V1, CACA, CACIB

IHA Wieselburg (A) 

Helge Ludwig (D)

06.05.2006

otevřená

V1, CAC, čekatel šampiona IHF

KV Skalica (SR)

Monika Blaha (A) 

04.12.2005

otevřená

V3

IHA Wells (A)

Kapsch (A) 

03.06.2005

otevřená

V1, CACA, res.CACIB

EV Tulln (A)

Kerschner (A)

29.05.2005

otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Nitra (SR)

Matyáš (SR)

21.05.2005

otevřená

V

KV Amstetten (A)

Wiennich (D)

14.05.2005

otevřená

V3

KV Kroměříž

Novák

01.05.2005

mezitřída

V1, CAC, CACIB

MVP Praha

Václavík

10.04.2005

mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB

IHA Wieselburg (A)

Dr.Berges (D)

13.02.2005

mezitřída

V1, CAC

MVP Brno

Dostál

30.01.2005

mezitřída

V1, CAC

MVP Trenčín (SR)

Bier Wolf (A)

07.11.2004

mezitřída

V1, res.CAC

MVP Nitra (SR)

Ridarčíková (SR)

10.10.2004

mezitřída

V1, CAC, CACIB

MVP České Budějovice

Svobodová

26.09.2004

mezitřída

V1, CAC, Národní vítěz

NVP Brno

Novák

05.09.2004

mezitřída

V1, CAC, CACIB

MVP Mladá Boleslav

Matyáš (SR)

03.08.2004

Českomoravská kynologická unie: ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION  

25.07.2004

mladých

V1, CAJC

NVP Mladá Boleslav

Adlt

27.06.2004

mladých

V1, CAJC

MVP Brno

Václavík

13.06.2004

mladých

V2

MVP Praha

Sochorová

15.05.2004

mladých

V1, CAJC

KV Milovice

Novák

01.05.2004

mladých

V1, Vítěz třídy mladých

KrV Lysá nad Labem

Findejs

25.04.2004

mladých

V1, CAJC

MVP České Budějovice

Adlt

17.04.2004

mladých

V1, Vítěz třídy mladých

KrV Hradec Králové

Adlt

10.04.2004

mladých

V1, Vítěz třídy mladých

KrV Mladá Boleslav

Václavík

08.02.2004

mladých

V2

MVP Brno

Řehák

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

:: ZPĚT